O mě

Jsme 29 letý kluk z Plzně, který má jakožto ajťák sedavé zaměstnání. Za 6 let jsem přibral 30 kg. Když se ručička váhy vyhoupla ke 106 kg a díky váze jsem dostal prášky na vysoký tlak, tak jsem se zhrozil a řekl si, že musím se sebou něco začít dělat.

Běh mě nebaval ani na základce ještě jako hubeného chlapečka, takže ten nepřipadal v úvahu. Fitko mě samotného nebavilo a navíc se nerad někde ukazuji. Pořídil jsem si domů eliptický trenažér. Jenže známe to všichni… Po čase se z něj stal němý sluha – drahý němý sluha.

V době, kdy jsem měl 95 kg, tak začala 130 kg kolegyně z práce dojíždět za jistým pánem do Prahy, který pomocí keto diety hubne opravdu obézní lidi v USA. Ze začátku jsem se jí smál, že pomocí nápojů a pytlíčků opravdu nemůže zhubnout. Jíst každé 2-3 hodiny, hodně zeleniny, koukat na složení, atd. No to jsem si prostě představit nedokázal. Jenže ona začala před očima opravdu hubnout – 2 měsíce a měla 23 kg dole. Takže jsem začal načítat o keto stravě všechno co se dalo, výhody, nevýhody, rizika a vše co se dá na internetu dohledat. Dnes se jí omlouvám, že jsem jí ve snažení nepodpořil. Používala nějak francouzké produkty, kdy v přepočtu pytlík vyšel na 65 Kč. Když jsem si zpočítal, že měsíčně bych utratil za jídlo skoro 10 000 Kč, tak jsem si už říkal, že snad začnu běhat.

Inu keto dieta je pro mě drahá a tak jsem to nechal v hlavě odležet. No a co čert nechtěl, narazil jsem na stránky českého výrobce KetoDiet.

Výhodné balíčky podle tohoho jestli mám malou nadváhu, střední nebo vysokou? No jasné, zkusím to a uvidím. Už teď Vám mohu pozradit, že to funguje!

Takže kdo jsem? Chlap z Plzně, co chce zhubnout a změnit pohled na stravování a neničit si tělo a zdraví zbytečnými kilogramy nadváhy.