Balíček je tu

4 týdenní balíček INTENSE pro 1. krok

Sláva balíček dorazil. Nestihl jsem si ani pořádně zout boty a už jsem krabici rozbaloval, abych zjistil co tam na mě čeká.

Byl jsem ze začátku do toho opravdu tak zabraný, že jsem si to chtěl hezky nalajnovat. Na každý den jsem si připravil sáček a do každého sáčku dal 5 jídel s popiskem (snídaně, svačina1, oběd, svačina 2 a večeře). Vydržel jsem to asi týden a pak tento systém ztratil smysl. Prostě jsem na to nadepsané jídlo neměl chuť a radši bych si dal něco jiného a proč taky ne, kombinování je možné.

Pokud to máte v plánu jako já si to takhle dopředu připravit, tak věřte, že to nemá cenu, tedy alespoň u mě ne. Mám na proteinová jídla vyhrazený šuplík a vždy sáhnu po tom na co mám zrovna chuť.

Moje první jídlo bylo proteinové smoothie s pomerančovou příchutí. Čekal jsem opravdu příšernou chuť, jenže ono to tak hrozné nebylo a dokonce mi to i chutnalo dokonce i konzistence byla fajn.

Postupně během pár dní jsem ochutnal všechna jídla z balíčku a zjistil své favority a propadáky. Proteinové nápoje s ochucující tabletkou a nebo rovnou ochucený nápoj v pytlíku je v tom velký rozdíl. Zatímco nápoj s tabletkou chutná uměle, pytlík s ochuceným nápojem chutná skvěle. Kdybych mi to někdo dal ochutnat a nevěděl jsem, že je to nápoj k dietě, tak bych to vážně nepoznal, protože chuť je opravdu příjemná. V květnu 2020 se naštěstí od tabletek ustoupilo. Tabletky nahradila nová řada perfekně ochucených proteinových nápojů.

Mezi mé favority patří: kuřecí, hovězí a rajská polévka, kaše s jablky a skořicí, čokoládový puding.

Propadáky jsou: gulášová polévka (naštěstí už se neprodává), vanilkový puding a proteinové těstoviny.

Týden utekl jako voda a já si na tento styl stravování zvykl. Do práce si připravím krabičku zeleniny a místo ve spodním šuplíku v práci, kde doposud bylo vždy něco sladkého (sušenky, čokolády) či uklidňujícího (rum, whisky) došlo k razantní změně a je tam hromada keto jídel.

14 dní jsem vydržel nestoupat na váhu a dnes je konečně den D, kdy se poprvé zvážím a změřím.

Detailní měření naleznete zde.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *