1. pokus o hubnutí

V předchozím článku jsem psal, že si do práce nosím krabičku s nakrájenou zeleninou a spodní šuplík v pracovním stole byl nahrazen místo sušenek a čokolád právě keto pytlíky s jídlem a ořísky se semínky, které jsem si dopředu navážil a napytlíkoval do zip sáčků. Dokonce jsem si do práce vzal i jednu velkou nádobu s proteinovým nápojem a pár tabletek.

V práci právě nejvíce piji proteinové nápoje a k obědu si dávám jedu z oblíbených polévek.

Po 3 týdnech si okolí začalo všímat, že hubnu. Tak bylo to na mě vidět. Trička už nebyla upnutá, ale spíše na mě vlála. Kalhoty jsem musel opatřit páskem, protože jsem je furt muset vytahovat.

Začal jsem mít radost z toho jak se to povedlo, jak mám pevnou vůli a že směřuji novým zítřkům. Týdny utíkají, cm a kg mizí. Za 62 dní jsem zhubnul 16 kg. Což je perfektní výsledek.

Největší změny, za kterou jsem díky hubnutí rád je, že jsem se zbavil vysokého krevního tlaku a to je pro mě největší úspěch. Jelikož denní polykání prášků nebylo nic pro mě.

Pocity hladu nemám vůbec žádné, ba naopak jsem furt plný. Ona ta zelenina i ořechy mají opravdu něco do sebe. Jak je akce na salátové okurky, tak jich beru vždycky alespoň 10 😉

Bohužel zdravotní důvody mi nedovolili dokončit 2. a 3. fázi a musel jsem dietu předčasně ukončit. Mohu Vás uklidnit, protože to nesouviselo s keto dietou.

Věřím, že nyní jsem plně zdráv, alespoň doktor i krevní testy to potvrdili a já se budu moci vrhnout do 2. pokusu.

Ptáte se kolik jsem přibral za tu dobu co jsem keto nedoržel? Jen 2,3kg a to je za 7 měsíců bez diety skvělé číslo. Ale už v prvním pokusu jsem si uvědomil, že je potřeba se dívat na etikety, protože zbytečné množství cukru a solí na nás číhá úplně všude.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *